Автор Тема: Де купити хороший ноутбук?  (Прочитано 108 раз)

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Де купити хороший ноутбук?
« : Февраль 16, 2023, 04:56:52 pm »
 Привіт форумчани останнім часом як то став особливо необхідний ноутбук так як дивитися фільми на телефоні не дуже зручно а купувати для цього телевізор вважаю витратним занадто!
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де купити хороший ноутбук?
« Ответ #1 : Февраль 16, 2023, 04:59:02 pm »
 Ну чи знаєте ноутбук теж не з дешевих насолод, а от якщо дивитися фільми або серіали то телевізор навіть більше підходить ніж ноутбук! Та й як мені здається, цінник у них буде майже однаковий!
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де купити хороший ноутбук?
« Ответ #2 : Февраль 16, 2023, 05:00:32 pm »
 Та мені ж не тільки для перегляду він потрібен, ще в інтернеті полазити, в соціальних мережах посидіти та й попрацювати звичайно ж, і взагалі ноутбук зручна штука як мені здається! На відміну від пк, він хоча б мобільний! Можу вам порадити хороший магазин. Звертайтесь.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де купити хороший ноутбук?
« Ответ #3 : Февраль 16, 2023, 05:02:24 pm »
 Звичайно він буде більш мобільний та й справа не в тому що його можна буде з собою взяти кудись те те, більше користі що ви можете ходити з ним по всьому будинку, та й природно що з собою його взяти буде дуже зручно! Для довгих поїздок вважаю його просто необхідною річчю і завжди беру з собою, фірму раджу HP так як вона встигла себе зарекомендувати!
Тому рекомендую купити ноутбук https://allo.ua/ua/products/notebooks/ на сайті де я його купував для себе адже тут гарантія якості та цінники дуже приємні!
 

Оффлайн Loman

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • ПРОСУВАННЯ САЙТІВ У КИЄВІ
Re: Де купити хороший ноутбук?
« Ответ #4 : Май 13, 2023, 05:16:17 pm »
Мне тоже ноутбук пора поменять.
 

Оффлайн Vasill

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 20
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де купити хороший ноутбук?
« Ответ #5 : Май 13, 2023, 05:45:53 pm »
Привіт форумчани останнім часом як то став особливо необхідний ноутбук так як дивитися фільми на телефоні не дуже зручно а купувати для цього телевізор вважаю витратним занадто!

Могу вам порекомендовать отличный магазин ноутбуков https://itmag.ua/ Тут  огромный выбор лучших брендов и моделей, и когда я у них покупал,  был приятно удивлен качеством обслуживания. Сотрудники были очень вежливы и готовы ответить на все мои вопросы. Я пришел с определенными требованиями к ноутбуку, и они помогли мне выбрать идеальный вариант, который полностью соответствовал моим потребностям. Кроме того, цены там  весьма конкурентоспособные.
 

Оффлайн Muroslava

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де купити хороший ноутбук?
« Ответ #6 : Июнь 15, 2023, 11:26:37 pm »
Если хотите купить качественный и современный ноутбук, тогда вам стоит посмотреть на сайте. магазин Технобот предлагает широкий ассортимент качественной и оригинальной техники производителя apple. Думаю, что техника этого производителя не нуждается в дополнительной рекламе.
 

Оффлайн Fifty

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 2
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де купити хороший ноутбук?
« Ответ #7 : Июль 28, 2023, 09:57:39 am »
Та мені ж не тільки для перегляду він потрібен, ще в інтернеті полазити, в соціальних мережах посидіти та й попрацювати звичайно ж, і взагалі ноутбук зручна штука як мені здається! На відміну від пк, він хоча б мобільний! Можу вам порадити хороший магазин. Звертайтесь.
Якщо ви любите дивитися фільми (або наприклад працювати з фотографіями) - роздільна здатність дисплея має значення. Оберіть дисплей з високою роздільною здатністю Full HD або QHD. Ще нюанс - якщо ви плануєте використовувати ноутбук на ходу, зверніть увагу на ємність акумулятора та час автономної роботи. Якщо ви плануєте часто брати ноутбук з собою, оберіть легку та портативну модель. Також можу порадити офіційний магазин - в shop.lenovo.ua можна купити ноутбук для навчання в Києві https://shop.lenovo.ua/category/notebooks/klass__dlya_raboty_i_uchyoby.
 

Оффлайн ira19840

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 28
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де купити хороший ноутбук?
« Ответ #8 : Август 18, 2023, 02:22:23 pm »
Зі свого досвіду можу порадити вам магазин комп'ютерної техніки б/в з Європи https://trium.com.ua/. Купувала там ноутбук для себе, користуюся вже декілька років, дуже якісна річ. А нещодавно ще й для доньки замовила, їй для навчання потрібен. Взагалі немає ніяких пошкоджень, вигляд нового, швидко працює, батарея довго тримає заряд.
 

 

Яндекс.Метрика