Автор Тема: Сонячні панелі  (Прочитано 44 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 93
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Сонячні панелі
« : Январь 26, 2023, 04:27:39 pm »
Всім привіт! Хтось вибирав та купував сонячні панелі? Що можете порадити, з власного досвіду? На що звернути увагу при покупці? Хочу придбати собі для дачі такі штуки. Яких виробників могли б порадити?
 

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Сонячні панелі
« Ответ #1 : Январь 26, 2023, 04:35:37 pm »
Добрий день. Зараз розпитаю у свого колеги, який точно купував сонячні панелі для свого будинку.
Можливо має, що підказати вже, з огляду на досвід вибору, купівлі та встановлення. Якщо буде інфа, напишу сюди.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 93
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Сонячні панелі
« Ответ #2 : Январь 26, 2023, 04:42:45 pm »
Добрий день. Зараз розпитаю у свого колеги, який точно купував сонячні панелі для свого будинку.
Можливо має, що підказати вже, з огляду на досвід вибору, купівлі та встановлення. Якщо буде інфа, напишу сюди.
Буду вдячний за таку допомогу і поради. Нехай розкаже, яких торгових марок панелі вибрав для себе? Чи задоволений їх роботою? Де замовляв їх взагалі?
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 71
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Сонячні панелі
« Ответ #3 : Январь 26, 2023, 04:53:44 pm »
Привіт! Раджу поспілкуватись з тими людьми, які встановлювали особисто для себе або які займаються встановленням такого обладнання. Там же треба враховувати, яку потужність мають вони виробляти для ваших потреб. Знаю, що в минулому році товариш купував і встановлював.
Замовляв сонячні панелі https://allo.ua/ua/solnechnye-paneli/ на сайті магазину Алло. Вибрав бренд Neo Tools, здається. Я тоді цікавився в нього, але вже досконало не пам'ятаю, щоб щось конкретно порадити й розказати вам. Там треба спеціально розрахувати все.
 

 

Яндекс.Метрика