Автор Тема: Купівля пральної машини  (Прочитано 69 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Купівля пральної машини
« : Декабрь 16, 2022, 01:56:09 pm »
Всім привіт! Вирішив купити собі пральну машину, але не визначився яку краще брати. Порадьте мені хорошу пральну машину, та інтернет-магазин в якому її можна вигідно придбати.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 73
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Купівля пральної машини
« Ответ #1 : Декабрь 16, 2022, 02:00:25 pm »
Привіт! Я нещодавно оновлював усю свою побутову техніку, і в тому числі купив собі нову пральну машину. Можу порадити магазин де її купував, там вибір пральних машин дуже хороший.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купівля пральної машини
« Ответ #2 : Декабрь 16, 2022, 02:02:49 pm »
Привіт! А я передивився декілька варіантів пральних машин в інтернеті, але поки думаю яку купувати. Підкажи, яку саме пральну машину ти собі купував, та в якому інтернет-магазині?
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 73
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Купівля пральної машини
« Ответ #3 : Декабрь 16, 2022, 02:10:03 pm »
Особисто у мене не було складнощів з вибором пральної машини, оскільки вибір великий є з чого обирати. Купив я собі пральну машину ELENBERG FS 5100 W, в надійному інтернет-магазині https://eldorado.ua/uk/washing-machines/c1039034/ де великий вибір якісної побутової техніки, по хорошим цінам.

Максимальне завантаження одягу у неї 5 кг, це для мене достатньо. Працює вона тихо, і має багато функцій, що дозволяють налаштувати прання повністю під себе. Зараз до речі, на неї діє досить не погана знижка.

 

 

Яндекс.Метрика