Автор Тема: Подскажите, где купить удобрения?  (Прочитано 118 раз)

Оффлайн Nikita01uz

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 10
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Подскажите, где купить удобрения?
« : Декабрь 12, 2022, 09:52:37 pm »
Привет, ищу где можно заказать хорошие удобрения. Желательно проверенные. Спасибо!
 

Оффлайн Vitaminapelsin

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Подскажите, где купить удобрения?
« Ответ #1 : Декабрь 13, 2022, 03:21:21 pm »
Могу посоветовать зайти в любой магазин, который на этом акцентируется, на том же рынке посмотри, таких там будет целая куча. Советую не заказывать с сайтов, потому что могут быть не качественные. Удачи.
 

Оффлайн Macan

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Подскажите, где купить удобрения?
« Ответ #2 : Декабрь 13, 2022, 08:39:55 pm »
Доброго дня, могу посоветовать, где заказать можно, номер +7 (495) 777-79-39 так то хорошие удобрения, не подводили еще. Кстати, вот сайт их moskorma.ru Там как раз посмотри, там же можешь заказ сделать получается. Советую, сам уже пользуюсь второй год. Удачи!
 

Оффлайн Rita25

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 10
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Подскажите, где купить удобрения?
« Ответ #3 : Июнь 18, 2023, 02:37:55 am »
складно сказати, є ж спеціалізовані магазини з насінням, гербіцидами та фугніцидами
 

Оффлайн ann5

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Подскажите, где купить удобрения?
« Ответ #4 : Июнь 18, 2023, 02:54:50 am »
Вітаю! Я теж займаюся зерновим фермерством, і можу порекомендувати кілька добрив, які дали мені хороші результати. По-перше, я використовував органічні добрива, такі як перегній і компост. Вони більш екологічні та сприяють поліпшенню родючості ґрунту на тривалий термін. Якщо ви шукаєте добрива з більш високою концентрацією поживних речовин, то варто звернути увагу на мінеральні та купити добрива оптом https://www.eridon.ua/vidi-diyalnosti/dobriva/ . Наприклад, азотні, фосфорні та калійні добрива можуть бути корисними для досягнення оптимального росту і розвитку зернових. Важливо провести аналіз ґрунту на вміст поживних речовин і кислотності.
 

Оффлайн Faleiro78

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Подскажите, где купить удобрения?
« Ответ #5 : Октябрь 02, 2023, 04:13:50 pm »
Всім привіт, якщо вас цікавитиме сушіння рослин і часткове приборкування бур'янів у сільському господарстві, то можу підказати чудовий засіб. Обов'язково зверніть увагу на Десикант Дикват 20л https://greentoro.com.ua/zasobi-zahistu-roslin/desikanti/dikvat-reglon-super-20l.html
 

 

Яндекс.Метрика