Автор Тема: Аптека у Львові  (Прочитано 82 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Аптека у Львові
« : Октябрь 17, 2022, 11:42:28 pm »
Я зараз знаходжуся у Львові. Місто знаю ще не дуже добре. Зі мною ще живуть мої літні батьки, тому до аптеки мені доводиться заходити частенько. Ось хочу спитати, які є хороші аптеки у Львові з нормальними цінами.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Аптека у Львові
« Ответ #1 : Октябрь 17, 2022, 11:44:57 pm »
Та ціни скрізь однакові. Там різниця може гривня-дві. Якщо у вас багато зайвого часу - можете побігати по аптеках та пошукати, де дешевше. Але не думаю, що вам цей варіант підходить.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Аптека у Львові
« Ответ #2 : Октябрь 17, 2022, 11:47:21 pm »
Буває так, що одні ліки, наприклад, у одній аптеці дешевші, інші - у іншій. Не буває такого, щоб прям усе за копійки віддавали. Так що купляйте там, де вам зручніше. Та не морочте собі голову.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 73
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Аптека у Львові
« Ответ #3 : Октябрь 17, 2022, 11:55:43 pm »
Я зараз знаходжуся у Львові. Місто знаю ще не дуже добре. Зі мною ще живуть мої літні батьки, тому до аптеки мені доводиться заходити частенько. Ось хочу спитати, які є хороші аптеки у Львові з нормальними цінами.

Звичайно кожен вибирає собі якусь "улюблену" аптеку, та все там купляє, що йому потрібно. Хтось орієнтується на ціни, хтось - на ассортимент ліків, а комусь-то подобається, як його фармацевти там обслуговують.
Мені, наприклад, подобається у Львові аптека  D.S. https://apteka-ds.com.ua/city/lviv  Я ще додаток цієї аптеки собі на смартфон завантажив, тому завжди можу побачити, у якій саме аптеці цієї мережі є необхідні ліки, скільки вони коштують, та забронювати їх.



 

Оффлайн professional

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Аптека у Львові
« Ответ #4 : Октябрь 20, 2022, 12:17:08 pm »
Буває так, що одні ліки, наприклад, у одній аптеці дешевші, інші - у іншій. Не буває такого, щоб прям усе за копійки віддавали. Так що купляйте там, де вам зручніше. Та не морочте собі голову.
Це факт. Бо нема однієї-єдиної аптеки, де все найдешевше.
 

 

Яндекс.Метрика