Автор Тема: Поділіться відгуками про iPhone 14 Pro  (Прочитано 84 раз)

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Поділіться відгуками про iPhone 14 Pro
« : Сентябрь 26, 2022, 12:51:59 pm »
Доброго дня. У моєї двоюрідної сестри скоро день народження. Нещодавно я дізнався, що вона мріє про смартфон iPhone 14 Pro. Вирішив зробити їй такий подарунок. Але майже ніякої інформації по ньому не знаю. Поділіться, будь-ласка, відгуками.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Поділіться відгуками про iPhone 14 Pro
« Ответ #1 : Сентябрь 26, 2022, 12:57:51 pm »
Доброго дня. На мій погляд, це сучасний, стильний смартфон. Він має безліч функцій. Надійний у використанні. Вбудована пам"ять 512 Гб дозволить завантажувати різні додатки, які не під силу деяким смартфонам. Також він має захищений корпус. Основна камера на 48 Мп дозволить вам робити чудові, якісні знімки. Я нещодавно купив собі такий. Можу підказати куди вам краще звернутися.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Поділіться відгуками про iPhone 14 Pro
« Ответ #2 : Сентябрь 26, 2022, 01:01:55 pm »
Дякую за ваш відгук. Ви мені дуже допомогли. Але ще є деякий нюанс. наскільки я знаю, зараз можна натрапити і на підробку. Не хотілося б так, адже я купую смартфон на подарунок і хочу щоб він служив моїй сестрі довго. Якщо ви знаєте де можна придбати оригінал, підкажіть. Буду вам вдячний.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Поділіться відгуками про iPhone 14 Pro
« Ответ #3 : Сентябрь 26, 2022, 01:09:36 pm »
Смартфон iPhone 14 Pro я купував собі в перевіреному, надійному інтернет-магазині "Фокстрот" https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobilnye_telefony_apple-iphone-14-pro.html але тут потрібно наперед замовляти його. Це свідчить про те, що ніяких підробок тут немає. Завжди все оригінальне. Рекомедую вам замовляти тільки тут. При купівлі вам надають гарантію на 1 рік. Також на деякі моделі зараз є знижка, що допоможе заощадити вам ваші кошти. Ще у вас буде можливість придбати чохол до смартфону зі знижкою 50%. Переходьте за посиланням та робіть своє замовлення. Я впевнений, що вам сподобається. Вдалої вам покупки.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

 

Яндекс.Метрика