Автор Тема: Бандаж для вагітних!  (Прочитано 85 раз)

Оффлайн Morphij

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 72
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Бандаж для вагітних!
« : Сентябрь 02, 2022, 05:29:20 pm »
 Хочу купити бандаж для вагітних. У кого які, за скільки ви купували їх і де? Не знаю, на що звертати увагу при виборі, можливо ви допоможете мені в цьому? Заздалегідь дякую за поради та допомогу.
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бандаж для вагітних!
« Ответ #1 : Сентябрь 02, 2022, 05:30:52 pm »
Беріть з дорогих, тоді будете хоч трохи впевнені в якості бандажа. Я брала собі м'який бандаж для вагітних, при покупці звертала увагу на наявність якісного матеріалу.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бандаж для вагітних!
« Ответ #2 : Сентябрь 02, 2022, 05:50:42 pm »
Я купила собі такий два місяці тому. Недорогий, чисто для підтримки животика. Купувала в місцевому магазині, залишилася задоволена. Бренд невідомий, подивимося скільки він прослужить.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн ViktorrDer

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бандаж для вагітних!
« Ответ #3 : Сентябрь 02, 2022, 05:54:43 pm »
Я купила собі такий два місяці тому. Недорогий, чисто для підтримки животика. Купувала в місцевому магазині, залишилася задоволена. Бренд невідомий, подивимося скільки він прослужить.
Оскільки я веду активний спосіб життя, я вибирала для себе спеціальний бандаж, в розділі: бандажі для вагітних допологові та післяпологовіякий https://www.medtechnika.com.ua/ua/bandazhi-dlia-vahitnykh-i-pislia-polohiv/ підтримує живіт і знімає напругу зі спини і ніг.
Замовляла в інтернет-магазині» Рідні Медтехніка " мені він ідеально підійшов за розміром, характеристиками і ціною. Якщо вистачає коштів я б рекомендувала брати медичний еластичний пояс для вагітних Торос-Груп, хоча там асортимент великий, вибрати є з чого.
 

Оффлайн Morphij

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 72
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бандаж для вагітних!
« Ответ #4 : Май 03, 2023, 11:22:51 am »
Дякую за ваші реклмендації.
 

Оффлайн Гладиатор

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 9
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бандаж для вагітних!
« Ответ #5 : Май 03, 2023, 12:39:06 pm »
Так як ви шукаєте хороший бандаж для вагітних, тоді я б вам порекомендую відвідати інтернет-магазин https://underline.in.ua/ Саме там ви зможете придбати кращий варіант бандажа. Моя дружина нещодавно народила другу дитину, і саме в цьому магазині купувала для себе підтримуючі бандажі. Тому обов'язково завітайте на сайт і уважно все розгляньте. Асортимент магазину вас точно не залишить байдужою, тому що надасть вам найкращий вибір.
 

 

Яндекс.Метрика