Автор Тема: Хочу купити шафу купе!  (Прочитано 76 раз)

Оффлайн Morphij

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 72
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Хочу купити шафу купе!
« : Август 18, 2022, 09:18:37 am »
Привіт, допоможіть знайти перевірені інтернет-магазини меблів, де можна було б замовити шафу купе. Які зараз в моді? В яких кольорах краще вибрати шафу купе? Що порадите з власного досвіду?
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Хочу купити шафу купе!
« Ответ #1 : Август 18, 2022, 09:19:38 am »
У мене вбудована шафа купе дуже класна, я не знаю, де і коли я її купував, їй вже більше 6 років, подобається дуже. Але варто купувати тільки в перевірених магазинах, тільки там гарна якість.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 93
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Хочу купити шафу купе!
« Ответ #2 : Август 18, 2022, 09:20:35 am »
У нас є шафа купе, вона нам дуже подобається, але я не пам'ятаю, де купував, буду вдома, можу сфоткати візитівку і надіслати в лічку, купували в місцевому магазині, недорого здається.
 

Оффлайн ViktorrDer

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Хочу купити шафу купе!
« Ответ #3 : Август 18, 2022, 09:22:26 am »
У нас є шафа купе, вона нам дуже подобається, але я не пам'ятаю, де купував, буду вдома, можу сфоткати візитівку і надіслати в лічку, купували в місцевому магазині, недорого здається.
Доброго дня друзі. Я довго вибирав модель шафи купе, яка би повністю мене влаштувала, так як шукав високої якості і за не високою ціною.
Всі, які мені подобалися стояли дорожче 7000 тисяч гривень, але це було для мене занадто дорого. Але, потім знайшов де купити шафу купе ціна https://mebel-24.com.ua/uk/shkafu-kupe/ якої мене влаштувала, це просто везіння для мене.
В цьому магазині величезний вибір. Тому ділюся з вами своєю знахідкою, вибирайте відповідну шафу і купуйте швидше.
 

 

Яндекс.Метрика