Автор Тема: Купити міні-трактор  (Прочитано 49 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Купити міні-трактор
« : Июль 26, 2022, 11:30:02 am »
Привіт. Хтось може в курсі, де краще вибирати агротехніку та обладнання? Хочу придбати міні-трактор. Але не знайду надійний інтернет магазин з якісною пропозицією і широким асортиментом.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купити міні-трактор
« Ответ #1 : Июль 26, 2022, 11:35:16 am »
Товариш недавно взяв класного міні-тракторця, від якогось німецького виробника. Але він купував б/в. Якщо цікавлять такі, можу уточнити координати.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купити міні-трактор
« Ответ #2 : Июль 26, 2022, 11:36:50 am »
Товариш недавно взяв класного міні-тракторця, від якогось німецького виробника. Але він купував б/в. Якщо цікавлять такі, можу уточнити координати.
Буду вам дуже вдячний, якщо запитаєте. Бо я теж дивлюсь різні пропозиції. І нові варіанти, і б/в тракторці.
 

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купити міні-трактор
« Ответ #3 : Июль 26, 2022, 11:41:52 am »
Привіт! Минулого року на своє фермерське господарство ми з батьком також вибирали міні-трактор. А зараз вже плануємо купити вже стандартний колісний трактор, для більшого об`єму земельних робіт. Знаю хорошу онлайн-платформу, що пропонує сільськогосподарську техніку від різних країн-виробників.
В Agriline https://agriline.ua/ зараз представлено дуже багато агротехніки, запчастин до неї, обладнання і всього того, що необхідно для ведення сільськогосподарської діяльності. Дуже зручний пошук і хороші пропозиції. Можете подивитись.
 

 

Яндекс.Метрика