Автор Тема: Як видалити папіломи?  (Прочитано 43 раз)

Оффлайн Oldyamar

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
Як видалити папіломи?
« : Июнь 29, 2022, 08:40:09 pm »
Доброго вечора усім. Я ось з якого приводу. Зараз літо. Одяг відкритий. А мене усе тіло в папіломках маленьких. Якось неестетично виглядає. Говорять, що іх можна якось видалити. Хто знаю, як це можна зробити?

Оффлайн Alexander

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
Re: Як видалити папіломи?
« Ответ #1 : Июнь 29, 2022, 08:51:26 pm »
Як мені колись сказав один дерматолог, що якщо на тілі багато папілом, не треба довго знаходитися на сонці. Перебувати треба на сонці тільки у безпечні години - до дванадцяти годин та після п'яти.
Если тебе не верят - не оправдывайся.

Оффлайн pagemolav

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #2 : Июнь 29, 2022, 08:54:04 pm »
Мій колега видаляв папіломи у лікаря дерматолога. Спочатку цей лікар папіломи дивився у дермаскоп. Сказав, що можна видаляти. Але це робити треба взимку, щоб потім не бути на сонці.

Оффлайн Tordar

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #3 : Июнь 29, 2022, 09:00:07 pm »
Доброго вечора усім. Я ось з якого приводу. Зараз літо. Одяг відкритий. А мене усе тіло в папіломках маленьких. Якось неестетично виглядає. Говорять, що іх можна якось видалити. Хто знаю, як це можна зробити?

Я теж говорю, що спочатку треба звернутися до лікаря та з'ясувати, чи можна папіломи видаляти. Особисто я би, якщо папіломи не травмуються одягом, іх взагалі не чіпав би. Хай собі сидять.
Але якщо вам так вже хочеться, то можете спробувати нашкірний розчин Веррукутан https://apteka-ds.com.ua/product/verrukutan-rozchyn-nashkirnyy-13-ml-1-flakon-00-00002864  Це німецький засіб. Дуже ефективний роти папілом та бородавок.
Флакон 13 мл коштує біля 300 гривень. Недешевий, нічого не можу сказати. Але ефективний.

Яндекс.Метрика