Автор Тема: Квіти у картонній коробці  (Прочитано 79 раз)

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 88
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Квіти у картонній коробці
« : Май 31, 2022, 11:18:10 am »
Здрастуйте, на форумі є люди, які знають де у Львові можна купити красиві квіти в коробці? Тільки мене ще хвилює питання, вони напевно швидко в'януть, вони ж на дуже короткій ніжці.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 74
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Квіти у картонній коробці
« Ответ #1 : Май 31, 2022, 03:49:14 pm »
Здрастуйте, на форумі є люди, які знають де у Львові можна купити красиві квіти в коробці? Тільки мене ще хвилює питання, вони напевно швидко в'януть, вони ж на дуже короткій ніжці.
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 88
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Квіти у картонній коробці
« Ответ #2 : Май 31, 2022, 04:26:02 pm »
Та ось вирішив зробити різноманітність, подарувати квіти в коробці, ромашки я до речі, дарував зовсім недавно. Гаразд і на тому спасибі, почекаю, мабуть, ще. Хоча ввечері можна прогулятися квітковими магазинами.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 97
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Квіти у картонній коробці
« Ответ #3 : Май 31, 2022, 04:28:49 pm »
Здрастуйте, на форумі є люди, які знають де у Львові можна купити красиві квіти в коробці? Тільки мене ще хвилює питання, вони напевно швидко в'януть, вони ж на дуже короткій ніжці.
В последнее время цветы в коробке https://kvitna.ua/collection/flowers-in-box очень популярные, они могут простоять не меньше чем обычные. В коробке имеется специальный пластмассовый сосуд, с жидкостью, в который вставляются срезанные цветы,  поэтому они стоят очень долго.
Оставил я вам ссылку на Львовский интернет магазин, в котором есть много разных цветов в коробке, выбирайте вариант по своему карману.
Могу вам посоветовать Яскравий привіт, это букет в коробке, уже несколько раз покупал этот вариант для любимой, он ей очень нравятся ей.
 

 

Яндекс.Метрика