Автор Тема: Які є види травертину, який із них кращий?  (Прочитано 51 раз)

Оффлайн tsyatsya

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Всім привіт. Потрібна порада. Хочу обробити стіни, підлогу у ванній кімнаті, туалеті у квартирі натуральним травертином. Перед тим як вибирати та купувати плити з натурального каменю, хочу поцікавитись, які є види натурального травертину. Який з них краще, який гірший, загалом, як вибирати натуральний травертин для облицювання стін, щоб придбати якісний камінь?
 

Оффлайн Henrikh

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Які є види травертину, який із них кращий?
« Ответ #1 : Январь 24, 2022, 04:46:19 pm »
Почитайте про різні види травертину на сайті Побудуй, там є інформація про місця видобутку цього натурального каменю, його властивості, недоліки та переваги як матеріалу для обробки фасадів та облицювання стін усередині приміщень. Від себе можу додати, що немає різних видів, це все той самий камінь. Різниця лише у кольорі. А ще травертин може трохи відрізнятися структурою та деякими фізико-хімічними характеристиками — вони залежать від того, де видобули цей натуральний декоративний камінь.

Найбільш якісним вважається видобутий на італійських та іспанських копальнях травертин, але він досить дорогий. Трохи гірше за характеристиками та зовнішнім виглядом камінь, який видобувається у Туреччині. Але його найлегше знайти і коштує він дешевше. Найдешевшим через меншу вартість доставки вважається травертин, видобутий на копальнях в Україні, Росії, Вірменії.
 

 

Яндекс.Метрика