Автор Тема: косметологический центр  (Прочитано 79 раз)

Оффлайн maxxxi

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
косметологический центр
« : Декабрь 25, 2021, 07:08:21 pm »
Есть один отличный косметологический центр, тут все необходимое для Вас и Вашего здоровья! микротоковая терапия цены Команда SkinMedical стремится превзойти ожидания клиентов относительно красивой и здоровой кожи. Всегда высшее качество по адекватным ценам! Всем рекомендую!
 

Оффлайн Xass

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 14
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: косметологический центр
« Ответ #1 : Январь 30, 2022, 05:31:15 pm »
Посоветуйте косметологическую клинику, где удаляют бородавки? Заметил у себя на теле несколько, хочу от них избавиться.
 

Оффлайн Zulia

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: косметологический центр
« Ответ #2 : Январь 30, 2022, 06:26:28 pm »
У мене минулого року також були бородавки.
 

Оффлайн Zulia

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: косметологический центр
« Ответ #3 : Январь 30, 2022, 06:30:41 pm »
Лічила їх лазером у клініцi естетичної медицини Мирослави Новосільської во Львовi. Там проводять швидке видалення бородавок https://novosilskaclinic.com/lazerne-vydalennya-borodavok/ , лікування проводять лазером, ефективно та без наслідків. Після їх лікування бородавки у мене більше не з'являлися. Вони мають багато послуг, з якими ви можете ознайомитися на сайті.
 

Оффлайн Hison

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: косметологический центр
« Ответ #4 : Январь 09, 2023, 03:09:52 am »
Багато хто стикається з тим, що не знає, де можна більше дізнатися якраз про різні лікарські засоби. Ось наприклад я тут знайшов де можна довідник rx.ua https://rx.ua/ знайти і тепер проблем немає. Я дуже задоволений цією інформацією. Сподіваюся що зумів допомогти і тепер у вас не буде проблем якраз з цими справами. Удачі.
 

 

Яндекс.Метрика